Dla Inwestorów

dla inwestorów

W obecnych czasach kontrola poszczególnych wydatków inwestycyjnych oraz eksploatacyjnych odgrywa niezwykłą rolę w każdej organizacji. Istotnym stało się obniżanie kosztów nie tylko po to, żeby organizacja była bardziej konkurencyjna, ale również efektywna. 

Marka Blitzmann to produkty oświetleniowe zapewniające Państwu oszczędności energii elektrycznej przeznaczonej na oświetlenie, rzędu 50-90% dzięki zastosowaniu najnowszej generacji produktów oświetlenia LED oraz oświetlenia indukcyjnego w zależności od użytego źródła światła oraz oprawy. Dzięki naszym produktom zaoszczędzicie Państwo nie tylko koszty przeznaczone na energię elektryczną, ale także na eksploatację. Oferowane przez firmę Blitzmann oświetlenie to tak zwane zimne źródła światła. Oznacza to niższe koszty polisy ubezpieczeniowej firmy oraz większą redukcję ciepła, co przekłada sie bezpośrednio na dodatkowe zmniejszanie kosztów energii elektrycznej przeznaczonej na klimatyzację i wentylację o 5-10%. 

Zastosowanie energooszczędnych opraw LED oraz opraw indukcyjnych przyczynia się do znacznego obniżenia mocy biernej przedsiębiorstwa. W zależności od zastosowanych rozwiązań oświetleniowych moc bierną można zredukować o 50 - 100%. Tym samym nie ma konieczności kompensacji mocy biernej. 

Proponujemy prawdopodobnie najlepsze warunki cenowe i gwarancyjne. Na wszystkie produkty LED zapewniamy 5-cio letnią gwarancję a na wszystkie produkty wykonane w technologii indukcyjnej zapewniamy 8- letnią gwarację. Średni czas zwrotu z inwestycji dla technologii LED nie przekracza 2 lat a dla technologii indukcyjnej nie przekracza 1-go roku. 

Nasi projektanci są do Państwa dyspozycji.